رمان تدریس عاشقانه یک رمان عاشقانه و استاد دانشجویی به قلم ترنم میباشد که هم اکنون میتوانید با لینک مستقیم و فرمت pdf بدون سانسور و رایگان برای اندروید و ایفون و کامپیوتر و لپ تاپ از مجله اینترنتی هیلتن اقدام کنید. این رمان هم اکنون درحال تایپ بوده و تا آخرین پارت منتشر شده در سایت قرار داده شده است.

خلاصه و دانلود رمان تدریس عاشقانه

رمان تدریس عاشقانه یک رمان استاد دانشجویی هست که داستان دانشجوی شیطون و جذابی رو روایت میکنه که عاشق استادش میشه اما استاد یه مرد غرور و… است.

دانلود رمان تدریس عاشقانه

بخش هایی از رمان تدریس عاشقانه

دستم و زیر چونم زدم و با لذت به استاد ترم جدید نگاه کردم.
    پری سقلمه ای به پهلوم زد و گفت
    مثل اینکه حسابی چشم تو گرفته ها…لابد الان داری خیالبافی می کنی.بین این همه کشته مرده تو شانسی نداری رفیق! آهی از سر لذت کشیدم و گفتم یه حسی بهم میگه این دیگه نیمه ی گمشدمه.
    خندید و گفت
    تو هر روز راجع همه همین حسو داری من که میگم کمتر دنبال نیمه ی گمشدت بگرد.میگم نکنه نیمه ی گمشدت همون فامیل از فرنگ برگشته تون باشه هان؟ با انزجار صورتم و جمع کردم و گفتم خدا نکنه! اه اه… تو نمی‌دونی مامانش…
    حرفم با صدای محکم استاد قطع شد
    اگه بحث تون واجب تر از درسه تشریف ببرید بیرون. آب دهنم و قورت دادم و گفتم واجب تر که هست استاد. اما ما همینجا راحتیم.
    همه خندیدن. از اینکه ضایعه ش کردم حرصش گرفت. سر ماژیک رو بست و گفت
    بفرمایید…هر چی تا اینجا تدریس کردم و کنفرانس بدید. در حالی که محو صورت مردونه ش شده بودم مسخ شده گفتم عشق…
    باز همه خندیدن. یه تای ابروش بالا پرید و گفت
    تدریس عاشقانه نکردم من خانوم….تشریف بیارید کنفرانس درس و بدید. چه قدر احمق بود. نمی‌فهمید من حواسم به درس نه فقط به قد و بالای خود تازه واردش بوده؟ بلند شدم و کوله مو برداشتم گفتم من هیچی نفهمیدم چون حواسم به کلاس نبود. الانم با اجازه میخوام برم.
    صورت مردونه ش قرمز شد و گفت
    پس بیخیال این واحد بشید چون دیگه حق حضور توی کلاس منو ندارید زیر لب گفتم بهتر مرتیکه ی عقده ای…
    چند نفر دورم صدامو شنیدن و ریز خندیدن. آقای استاد هم اخماش شدیدتر شد.
    زیر نگاه سنگین همه از کلاس بیرون رفتم!ما رو بگو یه ساعت راجع کی خیالبافی میکردیم. بمیرم بهتره تا اینکه نیمه ی گمشدم تو باشی

کلید انداختم و وارد شدم.با حسرت نگاهی به طبقه ی پایین خونه مون انداختم. تا قبل از اینکه پسر از فرنگ برگشته‌ی عمه بیاد این طبقه تمام و کمال مال من بود حالا حتی تختمم تصاحب پسر عوضیش شده بود.
    با خستگی مقنعه‌مو در آوردم. آخ چی میشد اگه روی تخت خودم میخوابیدم؟
    اون طوری که آمار داشتم پسر تحفه ی عمه اکثر شبا نمیاد.یا اگرم بیاد آخر وقت بیاد.
    با وسوسه ی شیطانی که شدم در طبقه ی پایین و باز کردم و رفتم داخل…
    خونه ی عزیزم نمیدونی دلم چه قدر برات تنگ شده بود.
    کولر و روشن کردم و به عادت همیشه لباسام و از تنم کندم و پریدم روی تخت و ملافه رو روی خودم کشیدم و از اونجایی که توی فامیل به خرس قطبی معروف بودم بیخیال غم دنیا چشمامو بستم

با حس ت خوردن تنم غرق خواب گفتم
    هممم صدای مردونه ی غریبه ای رو نزدیک به خودم شنیدم اگه دلتون میخواد بیدار شید.
    چشمام گرد شد و مثل برق نشستم.با دیدن یه مرد غریبه با بالاتنه‌ی ی خیس چشمامو بستم و گفتم
    کافری تو… حجاب تو رعایت کن صدای حیرت زده‌ی مردونه ش توی گوشم پیچید تو اینجا چیکار میکنی؟
    چشمامو باز کردم. اما به جای اون چشمم به سر و وضع خودم افتاد و خشکم زد.
    کم کم فهمیدم اوضاع از چه قراره چشمامو بستم و دهنمو باز کردمو جیغ بنفشی کشیدم که خیلی سریع دستشو روی دهنم گذاشت و هلم داد روی تخت و خودشم به سمتم خم شد.
    آب روی موهاش روی صورتم ریخت. چشمامو گرد شده بهش انداختم.صورتش یه سانت با صورتم فاصله داشت. چه قدر هم آشنا بود قیافش…
    در حالی که زل زده بود به چشمام گفت
    دستم و از روی دهنت برمیدارم اما جیغ نزن باشه؟ سر ت دادم.دستشو از روی دهنم برداشت… خواستم حرفی بزنم که با صدای عصبی بابام رنگ از رخم پرید شما دو تا چه غلطی دارید می کنید؟
    با شنیدن صدای خشمگین بابام برق گرفته از روم بلند شد…

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها